O blogu i o mnie

Reklamy

O blogu

Drogi Czytelniku,

w sieci znajdują tysiące blogów kulinarnych oferujących „proste i szybkie” przepisy. Jednak rzeczywistość wcale nie wygląda różowo – dodawane przepisy często są skomplikowane, czasochłonne i zniechęcają do ich wypróbowania, a to skutecznie potrafi zrazić do gotowania.

Na blogu Proste-przepisy.pl znajdziesz wyłącznie proste i szybkie przepisy, wymagające możliwie mało czasu i wysiłku. Założyłem tę stronę w celu stworzenia przystępnej książki kucharskiej dla każdego. To nieprawda, że nie potrafisz gotować. Po prostu do tej pory nie miałaś/miałeś szczęścia do przepisów.

Każdą z dodawanych potraw staram się rozłożyć na czynniki pierwsze – dzięki temu możesz zobaczyć dokładnie, co po czym robić, by możliwie jak najbardziej skrócić czas przygotowania potraw. Dla Twojej wygody podzieliłem wpisy na kategorie i otagowałem je, by łatwiej Ci było wyszukać coś, co Cię zainteresuje. Dodatkowo, jeśli korzystasz z programu Listonic, w prosty sposób możesz przekształcić wszystkie składniki w czytelne listy zakupów. Pod każdym przepisem znajdziesz też przycisk „Print Friendly”, dzięki czemu szybko możesz wydrukować instrukcję przygotowania potraw krok po kroku.

Jeśli podawane przeze mnie przepisy przypadną Ci do gustu – kliknij, proszę, „Lubię to”. Dzięki temu będę wiedział, że cały wysiłek, który wkładam w prowadzenie bloga, ma sens. Napisz też od czasu do czasu jakiś komentarz – każdy z nich świadczy o Twoim zainteresowaniu i poparciu dla mojej działalności. Daj też znać, czy taka forma przedstawiania przepisów Ci się podoba.

O mnie

 

Print Friendly, PDF & Email